Beach44

Kloogarannas toimuvale EEVZA-etapile oodatakse kiiresti registreerima nii tippe kui ka harrastajaid
Kloogarannas toimub võistlus neljandat aastat, kuid esmakordselt rahvusvahelise turniirina. | Foto: Dovile Stirbyte

Kuupäev

Picture of Karl Rinaldo

Karl Rinaldo

Vahetult enne jaanipühi, 20. kuni 22. juunini, toimub Kloogarannas Beach44 ja Eesti võrkpalliliidu koostöös rahvusvaheline EEVZA rannavolleturniir, mille registreerimine läheb lukku juba esmaspäeval, 3. juunil.

Eelmisel kolmel aastal Eesti GP-sarja kuulunud Kloogranna turniir kannab ka tänavu Mati Vetevoolu nime. Just tema oli see, kes aastate eest Lääne-Harju vallas idee Kloogaranna suplusranna kordategemisest ja rannaspordikeskuse loomisest välja käis. Tänaseks on Kloogaranna alaliste tipptasemel volleväljakute arv kasvanud kümneni, neist kaheksa asuvad juba tuttava võistluskeskuse südames.

“Turniiri nimitoetajana jätkab Vetevoolu perefirma M.V.Wool, kes on lubanud võistlust toetada nii kaua, kuni meil korraldajatena jõudu ja jaksu seda asja ajada jagub,” ütles võistluse üks peakorraldajaid, valitsev Eesti meister Urmas Piik. “Teeme kõik endast oleneva, et turniiril oleksid võrdselt hästi esindatud nii sportlik pool kui ka kogu ümbritsev melu. Tahame, et nii mängijate, pealtvaatajate kui ka vabatahtlike jaoks kujuneks turniir meeldejäävaks ning Matil oleks pilvepiiril turniiri jälgides põhjust uhkust tunda.”

“Plaanime luua võistluskeskusse ägeda festivaliala, kust leiab Vollekohviku ja veel mitu söögi- ja joogikohta, füsiopargi, laste- ja noorteala, erinevate rannaspordialade ala ning DJ keskuse. Lisaks tulevad kohale mitmed meie toetajad, näiteks koostöös LaSpaga loome lõõgastumisala, kus kõik mängijad ja pealtvaatajad saavad nii tava- kui ka tünnisaunas käia ning samal ajal mänge nautida. Paljud asjad saavad tõeks tänu meie suurele kogukonnale, kes nii ideede kui ka tegudega taas punti tulevad,” lisas Piik.

Korraldajad panevad kõigile mängijatele südamele, et turniirile saab registreerida vaid kuni 3. juuni ehk eeloleva esmaspäevani. Samuti on oluline lisada, et kuigi tegu on rahvusvahelise turniiriga, siis meestest pääseb peale 48 ja naistest 32 paari, mis tähendab, et sarnaselt eelmistele aastatele on Kloogaranda oodatud õnne proovima lisaks kohalikele tippudele ka kõik harrastusvõrkpallurid, kes Eesti GP-sarjaski osalevad.

Kloogaranna EEVZA-etapile registreerimiseks kirjuta oma osaluse soovist email Uku Rummile (uku@volley.ee).
Registreeri vabatahtlikuks: https://forms.gle/GGm6FYnQfUuZZkBh6

Veel
uudiseid