Beach44

Beach44 pani vollesuveks kokku ägeda treeneritepere!
Suur treeningsuvi Jõekääru Rannakeskuses

Kuupäev

Picture of Karl Rinaldo

Karl Rinaldo

Oleme võtnud sõbrad kampa ja pannud algavaks suveks kokku esindusliku treenerite nimekirja, kust leiab lisaks Beach44 poistele veel paljusid Eesti tippmängijaid ning ka mõned maailma tipud. Meie suvised trennid hakkavad toimuma Jõekääru Rannakeskuses.

Eeloleval suvel saab rannavolles täiskasvanute osas peamiseks trennipäevaks esmaspäeva õhtu ning treenerite nimekiri on järgnev: Urmas Piik, Nils Rühka, Karl Rinaldo, Dmitri Korotkov, Siim Ennemuist, Jaan Rebel, Hanna Pajula, Rein Tiisaar, Karl Maidle, Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar. Neist vaid üks – nimesid nimetamata – pole jõudnud Eesti GP-etapil (veel!) finaali.

Võrreldes eelmise aastaga on muudatus see, et igal grupil saab olema reeglina kaks põhitreenerit, kes annavad vaheldumisi trenne. Nii saavad treenerid suve jooksul hoolealustega tuttavaks, ja vastupidi. Punti tulevad ka kaks n-ö külalistreenerit, Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak, kes kumbki valivad endale ühe grupi, kus suve jooksul paari trenni andmas käivad.

✍️Registreeri täiskasvanute suvistesse trennidesse: https://bit.ly/beach44-suvised-volletrennid (NB! Antud lingilt leiab ka lisainfot trennide kohta.)

Rannavolle laste- ja noortetrennid hakkavad suvel toimuma neljal korral nädalas – esmaspäevast neljapäevani – hommikupoolikutel. Põhitreeneriteks on Nils, Urmas ja Karl, kuid sarnaselt mullusele võetakse ka tänavu mõned abilised suvisteks lastetrennideks punti.

✍️Registreeri Beach44 Puhhi suvistesse laste- ja noortetrennidesse: https://bit.ly/beach44-suvised-noortetrennid (NB! Antud lingilt leiab ka lisainfot trennide kohta.)

Sel suvel läheb tänu Beach44 värskeimale liikmele Andre-Kristopher Toomjõele käima ka rannatennise treeningsuvi. Toomjõe ei vaja rannatennisistide seas enam tutvustamist, seega tasub juba registreerimisele keskenduda.

✍️Registreeri Andre suvistesse rannatennisetrennidesse: https://bit.ly/beach44-suvised-rannatennise-trennid (NB! Antud lingilt leiab ka lisainfot trennide kohta.)


Veel
uudiseid