Beach44

Škoda Rakverest saab Beach44 ametlik autopartner!

Kuupäev

Karl Rinaldo

Karl Rinaldo

Beach44’l on hea meel teatada, et sellest kuust kuulub meie volleperre kaks uhiuut Škoda Octaviat.

“Beach44 poisid on täitnud Eesti vollemaastikul tühimiku,” ütleb Škoda Rakvere müügijuht Karmo Aros. “Kui varem mängiti rannavollet suviti ja ülejäänud üheksa kuud aastast oli üsna vaikne, siis nüüd korraldab Beach44 juba kolmandat aastat iganädalast turniirisarja, kus saavad võistlusväljundi nii alaga tutvust tegevad lapsed kui ka harrastajad ja Eesti tipud. Selline suur võistlussari on ala arengule väga oluline,” lisab ka ise aktiivselt turniiridel osalev Aros, kelle ema on Rakvere legendaarne võrkpallitreener Ellen Aros.

“Selline koostöö teeb südame soojaks ja hinge hellaks,” tunnistab Beach44 loovjuht Karl Rinaldo. “Ühtpidi muudab kahe uue Octavia tulemine meie perre töötegemist praktilisemaks ja mõnusamaks – veame ju igapäevaselt kaks-kolm autotäit trennilapsi Laagrist Ülemistele trenni -, kuid teisalt annab selline koostöö ka märku, et meid on märgatud ja oleme õigel teel. Ja see teadmine on meile tähtis.”

Uus Škoda Octavia pakub lisaks ilusale disainile, moodsale interjöörile ja ruumikusele ka enneolematuid mugavusi. Nii on uutel autodel juhiabisüsteem Travel Assist, tänu millele suudab auto ise kiirust reguleerida liiklusvoolu ja kiirusepiiranguid jälgides, püsida oma sõidurajal ning ummikus peatuda ja sõitu alustada.

Kasuta sooduskoodi “Beach44” ning küsi Škoda Rakverest autoostu puhul erihinda, lisaks saad autoga kaasa üheks aastaks tasuta kaskokindlustuse ja hooldused -10%.

Aitäh, Škoda Rakvere! 💚

Veel
uudiseid