Beach44

Beach44 lõi rannavolles esimese aastaringse noorteklubi!

Kuupäev

Picture of Karl Rinaldo

Karl Rinaldo

Beach44 on saanud esimene tõsiselt laste treenimisele keskendunud rannavolleklubi. Liialdamata võib öelda, et see on ka Eesti rannavolle ajaloos eriline aeg, sest kui varem on organiseeritud lastele üksikuid trenne, siis nüüd on tehtud esimene samm tõsisema aastaringse noortetöö käima panemisel. Seda kinnitab nii meie pühendumine peamiselt just laste treenimisele kui ka see, et trennidesse on registreerinud juba nii palju noori. Kokku on erinevates gruppides vanuses 7-18 osalemas 30 last.

Millised on meie eesmärgid? Esiteks, me soovime, et meie trennidest kujuneks laste jaoks üks mõnus ja turvaline koht, kuhu iga päev tahetakse hea tujuga tulla. Teiseks, me soovime, et lapsed õpiksid rannavõrkpalli eri nurkade alt tundma ja armastama. Ja kolmandaks, me soovime olla neile treeneritena eeskujudeks nii palliväljakul kui ka selle kõrval. Rannavõrkpallist saab/on juba saanud loodetavasti nende elus oluline tugipunkt, kuid veel olulisem on see, et neist tuleksid head ja tublid inimesed.

Trenniajad Ülemiste Beach House’is september 2023 kuni mai 2024:
Teisipäeval 15.15-16.45 (suuremad + väiksemad)
Kolmapäeval 15.45-17.15 (suuremad + väiksemad)
Neljapäeval 15.15-16.45 (suuremad + väiksemad)

Treeningute hinnad: 3x nädalas käies on kuumaks 75 eurot, 2x nädalas käies 60 eurot ja 1x nädalas käies 30 eurot. Treeningutel aitab hinda mõistlikuna hoida Eesti edukaim mänguasjapood Karupoeg Puhh, kes pani Beach44 noorteklubi loomisele õla tugevalt alla.

Kes ja mis on Beach44?
Beach44 on Eesti suurim rannavolletrenne, -turniire ja -üritusi korraldav spordipere, mida veab rannavollesse kõrvuni armunud trio Karl Rinaldo, Nils Rühka ja Urmas Piik.

Karl Rinaldo on endine Päevalehe ja Postimehe ajakirjanik ning Eesti rannavolle meistrivõistluste neljanda koha omanik 2021. aastast. 2021. aasta suvel pani ta aluse tänasele Beach44’le, kui nägi, et Harjumaal ei korralda keegi regulaarselt rannavolleturniire. Ta lõi uue võistlussarja, mis on tänaseks saanud populaarseimaks omalaadseks Eestis nii rannavolles kui ka -tennises.

2021. aasta suvel meie volleperega liitunud Nils Rühka on ainus eestlane, kes jõudnud nii kodusel rannavolle kui ka -tennise GP-etapil poodiumile. Beach44 triost on ta suurima treenerikogemusega, olles juhendanud varasemalt erinevates klubides nii täiskasvanuid kui ka lapsi.

Urmas Piik on 2021. ja 2023. aasta Eesti rannavollemeister, kes otsustas 2022. aasta suvel, et lahkub Tele2 e-äri juhi kohalt ning pühendub täielikult Beach44-ga oma suurima armastuse ehk rannavolle arengusse.
Koos on Beach44 trio võtnud ette julge, ent meie hinnangul ka realistliku eesmärgi: teha rannavollest kümne aastaga Eesti üks populaarsemaid spordialasid ja viia oma kasvandikud olümpiamängudel medalini. Senised noortele antud trennid on kinnitanud, et just laste treenimine on see, mis meile meie tegemistes enim naudingut pakub.

Kas teadsid, et Beach44 trio veab heade sõprade, Eesti parima vollepaari Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaarega ka vollepodcasti “Kõrvuni liivas”? Vaata lähemalt SIIT.

Soovid tulla tasuta proovitrenni? Anna julgelt märku aadressil info@beach44.ee või helista Karlile (5334 1955).

Veel
uudiseid