Beach44

Beach44 talvise karikasarja avaetapp tõi 50 punkti Kergele ja Tiisaarele, ent ka noortele

Kuupäev

Karl Rinaldo

Möödunud nädalavahetusel toimus Beach44 rannafestivali talvise karikasarja avaetapp, kus segapaaride A/B-taseme võistluse võitsid esmakordselt koos mänginud Kadri Kerge ja Rein Tiisaar.

Finaalis tegid Kerge ja Tiisaar Marju Sillasoo ja Karl Rinaldo vastu pärast tasavägist algust võimsa lõpuspurdi, teenides kindla esikoha ja ühtlasi karikasarja arvestuses 50 punkti. Pronksile tulid Saaremaalt heade mõtetega saabunud Anna Kattel ja Siim Rantanen. Kokku osales turniiril üheksa segapaari.

Naiste C/D-taset domineeris meie järelkasv, sest neljast poolfinaali pääsenud paarist suisa kolm mängivad veel aastaid noorteklassides. Laos Lukase hoolealuste vahelises finaalis alistasid Mia-Mariko Viksi ja Emma Lust põnevas lahingus 2:1 Kirke ja Keira Lukase. Pronksile võitlesid end vapralt märksa kogenumad Maria Plavinski ja Jana Meigas. Selles võistlusklassis lõi kaasa seitse paari.

Meeste C/D-taseme turniiril oli 12 paari osalusel konkurents kõige tihedam. Finaalis õnnestus matšpall päästa ja edukalt triumfini tüürida turniirisarja pikaaegsetel osalejatel, arengus kõva sammu edasi teinud Aleks Krausel ja Sander Jakuninil, kes lõid kullamängus Janek Jaškovit ja Kristjan Kallastet. Pronks kuulus perekond Akelile.

Beach44 rannafestivali üldarvestuses on seega esikohal pärast avaturniiri naiste A/B-tasemel Kadri Kerge, meeste A/B-tasemel Rein Tiisaar, naiste C/D-tasemel Mia-Mariko Viksi ja Emma Lust ning meeste C-tasemel Aleks Krause ja Sander Jakunin. Karikasari jätkub juba sel nädalal, kui kavas on King of The Court turniir. Võistlusklasse on pühapäeval neli: naiste ja meeste A/B-tase ning naiste ja meeste C/D-tase. Kokkuvõttes läheb arvesse iga mängija seitse paremat turniiri kogu talve jooksul.

Rannatennise harrastajate turniiri võitsid Anet ja Rene Jaks, kes teenisid avaetapilt seega maksimaalsed 50 punkti. Sel nädalal on Beach44 karikasarjas tennisistidele kavas algajate võistlus.